Armeenia veinid

Kuninglik Areni 11% vol.

Kuiv punane vein

Valmistatud aborigeeni viinamarja sortist Areni. Hele punast punaseni värvi vein eristatakse pehmega, täielikuga ja harmoonilise maitsega.

Meeldejääv meeldiv hapukus ja ere väljendunud aborigeeni viinamarja sort areni ja sellele iseloomilik maitse. Säilitanud tammevaatides. Soovitatakse pakkuda temperatuuril 16 ° C kuni 18 °.

Areni

Kuninglik Suitsutatud Areni 11% vol.

Kuiv punane vein

On valmistatud aborigeeni viinamarja sortist Areni. Kuiv punane vein punase ja burgundia värvuga. Eristatakse ainulaadse kimpuga ja harmoonilise maitsega. Meeldejääv meeldiv sameti maitse ja pikk järelmaitse, kordmatu suu hellus ja ere väljendunud suitsutatud toon.

Vein on laagerdunud erilisteste konstruktsioonidega tammevaatides ja tehtud vana kreeka tehnoloogia järgi – kaherkordselt suitsutatud, mis on kirjutatud Ksenofonti ja Stroboni kirjutistest ja on veinivalmistamise kunsti unikaalseks produktiks. Soovitatakse pakkuda temperatuuril 16°C kuni 18 °.

Areni

Kuninglik Granaatõuna 11% vol.

Kuiv punane puuviljavein.

Selle veini jaoks kogutakse viinamarja ainult ühte sorti Aspet, mis kasvab Sheilu ja Karakendi piirkondadest, Agdami ja Martakerti rajoonidest. Omab väga intensiivset struktuuri ja spetsialistide tunnustamisega on üks parimaid maailmas omas klassis oma maitse omaduste järgi.

Säilitatakse tammevaatides musta Karabahhi tammest kuni 10 aastani. Hästi tasakaalustatud vein granaatõuna aroomi rikkaliku tekstuuriga ja meeldiva, pika järelmaitsega. Soovitatakse pakkuda temperatuuril 16 ° C kuni 18 °.

Areni

Kuninglik Khardji 11% vol.

Kuiv valge vein

Kuiv valge vein, mis on valmistatud viinamarja sortidest Khardji. Vein on kahvatu kollase värvuga ja pehme harmoonilise maitsega,mis teeb suud hellaks, tasakaalustatud sameti kimpuga, mille toonid näevad välja nagu õrn aprikoosi puu.

Säilitanud sama taset tammevaatides. Soovitatakse pakkuda temperatuuril 16 ° C kuni 18 °.

Areni